Ota yhteyttä

Keräämme tilauksia julkishallinnolta ja yksityispuolelta ja koneet lentävät aina täytenä. Meidän kautta on myös mahdollista tilata tuotteet myös omilla pakkauksilla tai etiketeillä. Ole rohkeasti yhteydessä mikäli sinulla on kysyttävää tuotteistamme tai palveluistamme.

HG-Hygienic

Valuraudankuja 3
00700 Helsinki

Y-tunnus: 2085791-7
Puh. 050 441 4539
Puh. 050 490 4065
asiakaspalvelu@hg-hygienic.com

Jäikö kysyttävää?

Suuren kysynnän vuoksi asiakaspalvelussamme on nyt ruuhkaa ja vastaamme mahdollisimman pian kaikkiin yhteydenottoihin!

Henkilöstö

Irene Hoikkaniemi

Customer Service

 

asiakaspalvelu@hg-hygienic.fi

Puh. + 358 50 490 4065

Risto Hoikkaniemi

CEO

Area: International sales, offer request

asiakaspalvelu@hg-hygienic.fi

Puh. +358 40 773 3625

Jarmo Westman

Director

Area: Purchasing, Finland and Finnish sales

jarmo@hg-hygienic.fi

Puh. +358 40 773 3625

Johan Wickholm

Sales

Area: Director assistant, purchising

johan@hg-hygienic.fi

Puh. +358 40 095 9880

Anne Korhonen

Sales Manager

Area: Finland

anne@hg-hygienic.fi

Puh. +358 50 321 6620

Jenni Ylianttila

Sales Manager

Area: Finland, public competition

jenni@hg-hygienic.fi

Puh. +358 45 273 2131

Mikko Ylianttila

Sales Manager

Area: Finland

mikko@hg-hygienic.fi

Puh. +358 45 160 2266

Ossi Vainikainen

Logistics

Area: Finland

ossi@hg-hygienic.fi

Puh. +358 40 545 2572